Mūsų komanda

Administracija

Lukas SEDEREVIČIUS

Direktorius
Tel. +370 527 000 27
lukas@skogran.com

Rasa VALACKIENĖ 

Biuro vadovė
Tel. +370 608 31 494
rasa@skogran.com 

Ina DEMENTJEVA

Personalo vadovė
Tel. +370 674 42 756
ina@skogran.com

Asta ADOMAITIENĖ

Personalo vadybininkė
Tel. +370 527 000 29
Mob. +370 603 14 247 asta@skogran.com

Elvinas SKLIUTAS

PHP programuotojas
Tel. +370 645 95 597
elvinas@skogran.com

 

Miškininkystės padalinys

Laurynas SEDEREVIČIUS   

Miškininkystės veiklos vadovas
Tel. +370 687 43 740‬
laurynas@skogran.com

 

 

Kęstutis BERNATAVIČIUS

Miškininkystės veiklos organizavimo vadovas
Tel. +370 614 03 335
kestutis@skogran.com

 

 

Planavimo padalinys

Justina MARKEVIČIŪTĖ 

Planavimo vadovė
Tel. +370 603 14 271
justina@skogran.com

Joana BUSLOVIČĖ

Planavimo koordinatorė
Tel. +370 673 67 280
joana@skogran.com

Julija BORIS-DOMBROVSKA

Planavimo koordinatorė
Tel. +370 605 85 790
julija@skogran.com

Rūta ŠIDLAUSKAITĖ

Planavimo koordinatorė
Tel. +370 624 37 676
ruta@skogran.com

Tiekimo padalinys

Saulius ČESAITIS

Tiekimo vadovas
Tel. +370 610 69 888
saulius@skogran.com 

Piotr BUTKEVIČ

Tiekimo vadybininkas
Tel. +370 645 96 933
piotr@skogran.com

Finansų padalinys

Tatjana ŠNARSKAJA

Vyr. buhalterė
Tel. +370 686 93 290
tatjana@skogran.com

Oksana SEREIČIKIENĖ

Finansų analitikė
Tel. +370 527 000 27
oksana@skogran.com

Alicija BUINOVSKAJA

Buhalterė
Tel. +370 527 000 27
alicija@skogran.com

 

 

 

 

Brigados

DARBUOTOJAI - didžiausia vertybė.

„Svarbiausia šiame pasaulyje ne tai, kur mes stovime, o tai, kuria kryptimi judame“ Oliveris Wendellis Holmesas 

 

 

 

 

Karjera

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Visus šiuo metu aktualius darbo skelbimus rasi čia.