Mūsų komanda

Administracija

Lukas SEDEREVIČIUS

Direktorius
Tel. +370 527 000 27
lukas@skogran.com

Laurynas SEDEREVIČIUS

Verslo plėtros vadovas
Tel. +370 687 43 740‬
laurynas@skogran.com

 

Diana LUBĖ

Vykdančioji direktorė 

Tel. +370 633 89 648

diana@skogran.com

 




Personalo padalinys

Viktorija ŠNARSKAJA

Personalo vadybininkė
Tel. +370 527 000 29
viktorija@skogran.com

 

 

 

 

Miškininkystės padalinys

Kęstutis BERNATAVIČIUS

Miškininkystės veiklos vadovas
Tel. +370 614 03 335
kestutis@skogran.com

 

 

Planavimo padalinys

 

 

Jurgita MARTIŠIENĖ

Planavimo vadovė
Tel. +370 674 42756
jurgita.martisiene@skogran.com

 

 

Agnė ŠLAMAITĖ

Planavimo koordinatorė
Tel. +370 673 46 510
agne.slamaite@skogran.com

Julius RIEPŠAS

Planavimo koordinatorius
Tel. +370 605 65 208
julius@skogran.com

Tiekimo padalinys

Andrius ČEREŠKEVIČIUS

Tiekimo vadovas
Tel. +370 605 65 003‬
andrius.c@skogran.com 

Saulius ČESAITIS

Tiekimo vadybininkas
Tel. +370 610 69 888
saulius@skogran.com

 

 

 

 

Finansų padalinys

Evelina STUČINSKAITĖ

Vyr. buhalterė
Tel. +370 527 000 27
evelina@skogran.com

 

 

 

 

 

 

 

 

IT padalinys

Elvinas SKLIUTAS

IT vadovas - programuotojas
Tel. +370 645 95 597
elvinas@skogran.com

Jonas TIRUNAS

Programuotojas
Tel. +370 629 89 346
jonas@skogran.com

Brigados

DARBUOTOJAI - didžiausia vertybė.

„Svarbiausia šiame pasaulyje ne tai, kur mes stovime, o tai, kuria kryptimi judame“ Oliveris Wendellis Holmesas 

 

 

 

 

Karjera

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Visus šiuo metu aktualius darbo skelbimus rasi čia.